klinik_olcek_batarya

KLİNİK ÖLÇEK VE BATARYALAR EĞİTİMİ

EĞİTİMİN AMACI: Klinik alanda ölçme ve değerlendirme yapmak ve/veya akademik alanda çalışmalarda kullanılmak üzere bir araya getirilmiş olan 135 adet klinik ölçek ve bataryanın uygulama, değerlendirme ve raporlama yeterliliği, yetkinliği ve ehliyetini kazandırmak.

 EĞİTİMİN TANITIMI: Ülkemizde sıklıkla kullanılan ve geniş bir kullanım alanı olan, farklı yaştaki çocuklarının ve yetişkinlerin klinik değerlendirmelerinde kullanılan ölçme ve değerlendirme araçlarının bir bütün halinde verildiği eğitimde 135 adet klinik ölçek ve batarya, uygulama, değerlendirme ve raporlamalarını içerecek biçimde sunulmaktadır.

EĞİTİM PROGRAMI: Eğitimde toplam 135 adet  Klinik Ölçek ve Batarya’nın tanıtımı, anlatılması, nasıl yapıldığı, nasıl raporlandığı bilgileri aktarılacak daha sonra raporlama örnekleri gösterilecektir. Katılımcıların yapacakları uygulamaların süpervizyonunun ardından  belgeleri verilecektir

EĞİTİM SÜRESİ: Ayda bir kez  10-18 saatleri arasında toplam 6 ay süren eğitimin ilk oturumunda  teorik eğitim verilmektedir. Teorik eğitimin ardından 1 yıl süren süpervizyon çalışması vardır. Süpervizyonda katılımcı aldığı her bir klinik ölçek ve batarya  için 3 adet  uygulama yaparak eğitmeninden süpervizyon alır.

EĞİTİM ÜCRETİ: 600 TL( EĞİTİM+ SÜPERVİZYON + MATERYAL)

EĞİTİM ÖDEME PLANI: 100 tl * 6 ay şeklinde taksitlendirilmiştir.

EĞİTİM TARİHLERİ: 

26 TEMMUZ PAZAR ( 1.OTURUM)

30 AĞUSTOS PAZAR ( 2.OTURUM)

20 EYLÜL PAZAR ( 3.OTURUM)

25 EKİM PAZAR ( 4.OTURUM)

29 KASIM PAZAR ( 5.OTURUM)

27 ARALIK PAZAR ( 6.OTURUM)

EĞİTİMENLER: Yrd. Doç.Dr. Elif Güneri ( Eğitim Koordinatörü)

     Psikolog Merve Akpunar

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRSİNİZ: 0216 481 70 70’i veya 0555 600 60 26’i arayarak veya aşağıdaki Kayıt Ol butonuna basarak ön kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitimle ilgili tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki form üzerinden sorabilirsiniz.

 

Daha Önceki Eğitimlere Katılanların Görüşlerini Okumak İster misiniz?